Od roku 2016 pôsobíme ako nová technologická firma na českom a slovenskom trhu. Spoločnosť TECHSYSTEM INDUSTRIAL TECHNOLOGY s.r.o. so sídlom v Ostrave je cerinou spoločnosťou existujúcej 15 rokov rodinnej firmy TECHSYSTEM, ktorá má sídlo v meste Bielsko-Biala v Poľsku.

Zabývame sa priemyselnými technológiami od elektroniky po ťažký priemysel a stavebníctvo. Naša spoločnosť je v České republike a na Slovensku výhradným zástupcom takých renomovaných firiem, ako sú: KILEWS – priemyselné elektrické skrutkovače a aku skrutkovače s nastaviteľným krútiacim momentom; RAD – pneumatické, elektrické a aku dynamometrické kľúče s veľmi veľkým krútiacim momentom; TECNA – závesné balansery; BNP – reakčné ramena a stojany a polohovacie systémy; JEIL MTECH – priemyselné mikro príklepové a laserové značkovacie výrobky s názvom MARKSMAN; TORERO a AIR PRO – priemyselné skrutkovače a pneumatické kľúče s nastaviteľným krútiacim momentom; TORSION X a LARZEP – systémy silovej hydrauliky. TECHSYSTEM I.T. zastupuje firmy: AIMCO (ACRA DYNE), MONITECH CO LTD , SEALS.

TECHSYSTEM I.T. okrem obchodnej činnosti poskytuje tiež služby. S použitím vlastného vybavenia ponúka služby v oblasti zdvíhania a premiestňovania ťažkých konštrukcií vrátanie mostov, stavieb, strojov a zariadení a iných vážiacich stovky ton bremien, so zaistením presnosti a bezpečnosti. V našej ponuke je tiež prenájom zariadení silové hydrauliky, ako sú servomotory, elektrické čerpadla, manometre, ventily a hadice a dynamometrické kľúče s príslušenstvom.